Dlaczego kredyt dla firmy?

Kredyt dla firmy jest bardzo dobrym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy chcemy zachować płynność finansową firmy. Czasami nasza działalność przynosi sezonowe zyski, dlatego w cięższych okresach można wspomóc się kredytem mając na uwadze przyszłe zarobki pozwalające na jego bezproblemową spłatę.

Możemy również przeznaczyć kredyt firmowy na rozwój oraz unowocześnienie naszej firmy. Można rozważyć kupno samochodu firmowego, sprzętu biurowego, oprogramowania lub wprowadzenie nowoczesnych technologii. W takim wypadku kredyt jest pewnego rodzaju inwestycją, umożliwiającą osiągnięcie większych zysków w przyszłości.

Porównywarka kredytów firmowych

Przedstawiamy aktualne zestawienie kredytów biznesowych, każdy z wymienionych produktów można zamówić przez internet:


Kredyt odnawialny dla firmy

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest uruchomienie linii kredytowej w rachunku firmowym. Odbywa się to w formie kredytu odnawialnego. Płacimy tylko za uruchomienie takiego kredytu oraz co roku za jego odnowienie. Odsetki pobierane są natomiast tylko za wykorzystane środki. Przykładowo jeśli mamy kredyt odnawialny na 10 000zł a wykorzystamy tylko 100zł odsetki płacimy tylko od stu złotych.

Jest to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie ponieważ pieniądze mamy cały czas pod ręką i możemy z nich skorzystać w dogodnym momencie.

Leave a Reply