Oblicz zdolność kredytową

Każdy z nas przed podjęciem decyzji o wysokości zaciąganego kredytu powinien sprawdzić własną zdolność kredytową. Dzięki umieszczonemu poniżej kalkulatorowi jesteśmy w stanie szybko obliczyć zdolność kredytową online bez konieczności odwiedzania banków. Kalkulator zdolności kredytowej jest pierwszym etapem podczas procedury wybierania kredytu.

Kalkulator zdolności kredytowej

Za pomocą kalkulatora możemy obliczyć zdolność potrzebną do uzyskania dowolnego rodzaj kredytu np. mieszkaniowy, konsolidacyjny lub pożyczka hipoteczna. Następnie wpisujemy dochód naszego gospodarstwa domowego jaki osiągamy miesięcznie.

Określamy oprocentowanie przyszłego kredytu, okres spłaty oraz rodzaj rat równe lub malejące. Na koniec podajemy liczbę osób w naszym gospodarstwie domowym oraz wysokość stałych comiesięcznych wydatków (spłata innych kredytów, limit na kartach i inne stałe opłaty).

Na koniec naciskamy oblicz i gotowe, system obliczy na jaki kredyt nas stać. Oczywiście jest to wartość szacunkowa i może się trochę różnić od rzeczywistej zdolności, którą wyliczy dany bank.

Warto skorzystać z naszego kalkulatora online ponieważ każda wizyta w banku w celu sprawdzenia zdolności kredytowej jest odnotowywana w BIK i po kilku takich wizytach nasza zdolność kredytowa może z tego powodu zostać obniżona.

 

  1. Pingback: Ania

Leave a Reply