Wybieramy dobry kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy lub pożyczka gotówkowa jest świetnym rozwiązaniem, gdy planujemy zrealizować własne marzenia, opłacić wyjazd wakacyjny lub uregulować nieoczekiwane zobowiązania. Ta forma pożyczania pieniędzy na dowolny cel na korzystnych warunkach jest bardzo popularna wśród ludzi posiadających zdolność kredytową.

Niskie oprocentowanie

Okazuje się, iż są to produkty finansowe, które od pewnego czasu, wyróżniają się naprawdę niskim oprocentowaniem nominalnym. Co należy przez to rozumieć? Przede wszystkim to, iż oprocentowanie nominalne jest uzależnione od oprocentowania w Narodowym Banku Polskim. Jak możemy się domyślać, są to stawki wyjątkowo niskie. Warto pamiętać, iż oprocentowanie Narodowego Banku Polskiego jest współczynnikiem ustalanym między innymi przez Radę Polityki Pieniężnej.

Ile można pożyczyć?

Jeżeli znajdujesz się w sytuacji, w której zastanawiasz się nad pożyczeniem pieniędzy, to rzeczywiście kredyty gotówkowe, okażą się pod tym względem najkorzystniejsze. Tym bardziej, że w wielu bankach możesz wnioskować o naprawdę zadowalające kwoty, sięgające nawet 150 tys. lub 200 tys. złotych.

Dodatkowe opłaty, koszty

Wiele ofert kredytów gotówkowych proponowanych przez banki, wyróżnia się także dość niskimi pozostałymi kosztami, do których zalicza się między innymi prowizja, czy też opłata przygotowawcza. Warto zaznaczyć, że banki często kuszą nas promocjami dzięki którym mamy możliwość otrzymania kredytu gotówkowego bez prowizji lub z wyjątkowo małym oprocentowaniem.

Porównanie kredytów gotówkowych

Wystarczy określić kwotę kredytu gotówkowego, termin spłaty oraz czy chcemy dodatkowe ubezpieczenie. Porównywarka wyszuka najlepsze oferty kredytów gotówkowych:


Leave a Reply